Ridi-radi-ralla, ma olen tavaliste riietepoodide jaoks liiga paks

 Teate, ma arvasin naiivselt ja rumalalt alati, et inimesed, kes ei mahu standardsuurustesse on nagu väga suured ikka, aga tuleb välja, et nagu ... Ei olegi? Ma arvasin omal ajal, et 3XL või 4XL või 5XL suuruseid kandvad naised näevad välja nagu midagi sellist, mida sa näed, kui sisestad Google'i pildiotsingusse "fat lady", aga ee .. tuleb välja, et see olen nüüd mina. :D 


Nagu ma ei tea, võib-olla on mu kehadüsmorfia muutunud vastupidiseks sellele, milline ta eelnevalt oli, aga ee jah, ma ei tunne, et ma oleks nagu niiii ebatavaliselt suur ja paks nüüd, et minusugustele riideid pole mõtet toota, sest noh, meid on maailmas mingi 3? :D Nagu kui ma vaatan kasvõi kuskil suva poes ringi, on teisi minusuuruseid või suuremaidki naisi üldse mitte vähe. Kust me siis oma riided peaks ostma? Ise õmblema? Või lõikama kartulikoti sisse augud, et keegi jumala eest meie pekke ei näeks?

Kas ma olen paks? Jaa, no muidugi olen, jumala eest, mis siin varjata. A ma pole ju üksi. Nii et mismõttes ma ei saa minna effing Reservedisse või H&Mi ja osta endale tavaosakonnast pükse või T-särki? Läksin H&M-i kodukale, et seelik osta, eks. No lisaks sellele, et valik oli 10 korda väiksem kui nt S suurust kandvate naiste jaoks, oli tellitud seelik, mis mõõtude järgi oleks pidanud olema paras, oma 10 cm liiga kitsas. Nii et nagu isegi, kui teoorias mingi valik on, siis reaalselt ei mahu need riided selga :D Ok, üldse pole debiilne ju. 

Mis ma pean kuskil vene turgudel käima hakkama, et oma perset katta v? Või hakkama meie saledust kummardava ühiskonna kiusuks palja peega ringi käima? :D Ausalt, korra veel sellise asja peale närvi lähen, kisun kuskil Tartu kesklinnas protesti eesmärgil paljaks ennast. Vaadaku siis austet linnahärrad mu pekist kõhtu ja mõtelgu, kuidas rikastata kurvikate daamede riidevalikut. 

Ühesõnaga, ma olen nüüd suisa XXL suuruses, mis - no fucking joke - teeb riideotsingu pehmelt öeldes keeruliseks. Seda enam, et mulle ei meeldi megalt liibuvad ja kitsad riided, nii et ma tahaks suurus suuremaid. Ma olen kogu aeg mõelnud, miks suuremad preilid end sageli vägisi liiga väikestesse riietesse suruvad (nii, et nt särginööpide vahelt piilub rinnahoidja, püksid tekitavad muffin topi, kleit on nii liibuv, et kõik pesu randid paistavad jms), aga ee.. äkki lihtsalt sellepärast, et muid riideid pole osta ja on valida, kas olla paljas või kanda kaks numbrit liiga väikseid riideid? :D 


Ma kaalusin nädalavahetusel enesetappu, sest mu garderoobiuuendused on jõudnud sellesse etappi, kus ma ei saa osta lihtsalt lohvakat või venivat asja - mul oli vaja jopet ja nahktagi. Nii, tavai, vaatasin Eesti tavalisemate riidepoodide kodulehed üle, et ehk on mingi koht, kus ma saan endale midagi selga ka proovida. Mhm, no ühe tissi äkki mahutaks nendesse mõõtudesse, rohkemaks lootust pole. Okkk, läksin nii kettasse, et mõtlesin, et lasen ühe T vana jope lihtsalt esialgu rotti, mida ta nkn ei kanna, aga no muidugist mu perse ei mahtunud sinna sisse. No tähendab, sisse mahtus, aga lukk kinni ei läinud. Ok, jätku endale siis. 

Ja siis ma käisin järjest läbi konkreetselt 20-30 veebisaiti, kus igal pool oli valikus max 3 eset minusuurustele daamedele :) 

Kellele selline stiil sobib, siis priskemad daamed leiavad üksjagu kleite ja asju Hellbunnylt. Minu jaoks on see LIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGA daamelik värk, no siuke