Ma sain just maailma kõige iroonilisema töö

Nagu me kõik teame, olen ma suht paks. No ikka väga.
Lisaks selline ebatervislik ja ebasportlik.
Ja noh üleüldse, ebatervisliku elustiili kehastus. Teate, mis mu lemmiktegevus on v? Diivanil vedelemine. Ma vannun, et ma vedelen diivanil nii palju, et ma hakkan sellega vaikselt ühte sulanduma. Varsti olen samamoodi hall ja väga pehme... Mmõnus... Või noh, pehmeke ma juba olen.

Suht ühtekad. 

Aga enivei, kuu aega tagasi tulin ma eelmisest kohast ära, sest ülemus oli veits psühho. Ja kuna tööl käimisel on sellised vahvad eelised nagu ravikindlustus, palk ja võimalus end teostada (aga põhiliselt võimalus maksta arveid ja süüa osta), hakkasin ma suht kohe uut tööd otsima. Kandideerisin üsna mitmesse kohta, aga kuna mul olid väga kindlad nõudmised töö osas - nagu osaline koormus, paindlik tööaeg ja nii - siis ma eeldasin, et töö otsimisega läheb üsna kaua aega. Reaalsus? Ma alustan järgmine esmaspäev - ehk paus töökohtade vahel on täpselt üks kuu. Jee! Elagu igavene orjapõli!

Palka saan juba katseajal osalise koormusega töötades rohkem kui eelmises kohas täiskohaga töötades. Ettevõte on ka megacool - mina, vana paks, hakkan tööle ühes sporditarkvaraga tegelevas startupis. Et asi oleks veel iroonilisem, on kõik töökaaslased mingid mega sportlikud ja tervislikud noored mehed. Ja siis olen mina, väike vaal. Töövestlusel küsiti ka, et kuidas mul endal suhted spordiga on.. rääkisin tõtt :) aga töö sain sellegipoolest. 

Kõige hirmsam on see, et kuna seal väga lähedal asub spordiklubi, siis ma lubasin endale, et kui selle töö saan, hakkan ka trennis käima... Nüüd peaks nagu enda lubadusest kinni pidama. Kuradi universum - sunnib mind tervislik olema :((

Sellest lambikast kaalutõusust sain ka järsku üle. Ilmselt selle päikesepõletuse peale sai organism mingi räige šoki ja hoidis kogu vee kehas kinni (+ seedimine läks ka megatuksi selle peale). Nii et nüüdseks langeb kaal ikka uuesti jälle, jei! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Palun ole viisakas, lugupidav ja empaatiline. Ära saada mind ühtegi musta auku, ära kindlasti propageeri ühelgi moel kaalulangetust. Kommentaarid on modereeritud ning ebasobivaid kommentaare blogis ei kuvata. Ole normaalne, noh.

Teistele on meeldinud...